فهرست سیم کارت های رند سیم هایپر با نازلترین قیمت بازار ایران:

شمارش معکوس خرید سیم کارت رند سیم هایپر

لطفا تاقبل از اتمام فروش ویژه سیم کارت رند سیم هایپر روی محصول مورد نظر کلیک و نسبت به خرید آنلاین سیم کارت اقدام نمائید.

0روز0ساعت‌0دقيقه0ثانیه‌

سیم کارت رند همراه اول

همراه اول

سیم کارت رند ایرانسل

پک ایرانسل

سیم کارت رند رایتل

پک رایتل

خرید و فروش انواع سیم کارت رند اپراتورهای همراه اول ، ایرانسل و رایتل در سیم هایپر

برترین و مناسب ترین سیم کارت رند را از ما بخواهید.

فروش عمده سیم کارت رند در سیم هایپر با نازلترین قیمت ممکن

مزایای خرید سیم کارت رند

خرید سیم کارت ‌با توجه پیشرفت زیر ساخت های این اپراتور ،در چند سال اخیر می تواند بسیار عاقلانه باشد .اما هر سیم کارتی با هرشماره ای نمی تواند مناسب کسب و کار ها باشد ، خرید سیم کارت ‌رند ،  کاربرد های بسیاری می تواند داشته باشد .در این مقاله قصد داریم که به صورت کیفی در مورد خرید سیم کارت ‌رند صحبت کنیم . در ابتدای بحث در مورد برخی کاربرد های سیم کارت رند از جمله سیم کارت ‌صحبت کنیم ، و پس از آن در مورد روش های خرید سیم کارت ‌رند صحبت خواهیم داشت.

برند سازی از کاربرد های خرید سیم کارت ‌رند

اگرشما قصد خرید شماره برای بیزینس خود داشته باشید ، قطعا شماره ی شما باید دارای خصوصیات خاصی باشد ،  با توجه به عرف جامعه سیمکارت های دائمی ‌به صورت عادی ،به مشتری شما حس اطمینان می دهد ، با خرید سیم کارت ‌در ابتدا می توانید اعتماد مشتریان را جلب نمایید و شماره تلفنتان را  برای برند سازی استفاده نمایید .

نکته مهم تر در مورد خرید سیم کارت ‌و برند سازی رند بودن سیم کارت خریداری شده ی شما می باشد ، فرض کنید شما به عنوان یک برند یا کسب و کار قصد تبلیغات با شماره ی تلفنتان را دارید ، قطعا شماره تلفن شما باید به راحتی در ذهن باقی بماند ، تا مشتریان برای پیدا کردن شماره تلفن شما دچار دردسر نشوند . علاوه بر این سیم کارت ‌رند می تواند بسیار جذاب باشد که در عنوان بعدی در مورد آن صحبت می کنیم .

جذابیت سیم کارت ‌رند

با خرید سیمکارت ‌رند می توانید نظر دیگران را به خود جلب کنید ، اول از همه زیبایی شناسی در ذهن مردم بسیار اهمیت دارد که با زیبایی شماره تلفنتان دیگران به شماره تلفن شما جذب می شوند ، یک تبلیغات بیلبوردی را تصور کنید که در یک اتوبان قرار دارد ، بسیاری اوقات افراد به جای اینکه به مفهوم تبلیغات توجه نمایند به شماره تلفن درج شده روی آن توجه می نمایند .

علاوه بر آن با خرید سیمکارت ‌رند ، همانطور که گفته شد ، شماره تلفن شما به راحتی در ذهن کاربرانتان باقی می ماند ، در مثال بیلبورد موجود در اتوبان ، مخاطب تنها چند ثانیه می تواند به تبلیغات شما توجه نماید ، و شماره تلفن شما باید به راحتی در ذهن وی باقی بماند ، علاوه بر این گاهی ممکن است به خاطر شماره ی زیبای شما ، ذهن فرد برای لحظاتی به تبلیغات شما جلب نماید .

آنتن دهی خوب و سرعت اینترنت بالا

با توجه به پیشرفت های فعلی در صنعت های اپراتور ها ، ‌نیز یکی از اپراتور های پیشگام در صنعت اینترنت همراه می باشد و در حال حاضر مجهز به سرویس های 4G و 4.5G می باشند که یکی از سریع ترین اپراتورهای همراه می باشند ، بعلاوه بر این ‌به عنوان اولین اپراتور تلفن همراه کشور  بیشترین ، آنتن دهی را در سراسر کشور دارا می باشد و تمام این امکانات را می توانید به خرید سیمکارت ‌در دسترس داشته باشید .

با خرید سیم کارت ‌، علاوه بر این امکانات ، می توانید به امکانات بیشتری دسترسی داشته باشید ، با خرید سیم کارت ‌رند و دائمی می توانید از امکان تماس ارزان تر و همچنین بسته های مخصوص مشترکین استفاده نمایید.

روش های خرید سیم کارت

روش های خرید سیم کارت ‌فراوان می باشد و یکی از این راه ها خرید از طریق خرید حضوری از امور مشترکین ها ، خرید غیر حضوری از طریق وبسایت ‌و … می باشد ، اما خرید سیم کارت ‌رند و دائمی به خصوص شماره های 0912 به دلیل اینکه اکثر شماره ها از قبل رزرو شده اند ، خرید سیم کارت ‌رند ،  به صورت مستقیم امکان پذیر نمی باشد .

یکی از راه های خرید سیم کارت ‌رند ، خرید از حراجی ها و خرید سیمکار های کارکرده می باشد ، اما خرید این سیمکارت ها باید از طریق وبسایت ها و درگاه های خرید بسیار معتبر صورت گیرد ،  شرکت رند باز به عنوان اولین شرکت فروش و خرید سیمکارت های ‌رند ، و دیگر اپراتور ها درگاه های بسیار امنی برای خرید و فروش سیم کارت ها فراهم نموده است .

این وبسایت اولین شرکت دارای ربات هوشمند قیمت گذاری برروی سیمکارت می باشد که عدالت را درقیمت گذاری سیمکارت ها به خوبی رعایت نموده است. همچنین در این شرکت امکان خرید سیم کارت ‌به صورت قسطی نیز موجود است .

تماس با سیم هایپر
WhatsApp chat